14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
з ПДВ/НДС
Подарунок
ПодарунокПневмодомкрат 4,2 т AIRKRAFT DPA-3C
- В наявності
- Код: DPA-3C
7 500 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 80 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пневмодомкрат 4,2 т AIRKRAFT DPA-3C»
Опис товару
Пневмодомкрат 4,2 т AIRKRAFT DPA-3C. Конструкція домкрата дає змогу підіймати автомобілі з порівняно невеликим дорожнім просвітом. Висота домкрата дає змогу застосовувати його для підіймання практично всіх автомобілів вагою до 4 тонн.
Підняття авто: помістити DPA-3C в необхідне місце під днищем, приєднати стиснене повітря та відкрити кран. Піднявши авто на необхідну висоту, перекрити кран.
Опускання авто: плавно відкрити кран із протилежного боку від під'єднаного шланга.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Україна |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Висота підйому | 460 мм |
| Вантажопідйомність | 4200 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Власна вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴

