14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
з ПДВ/НДС

Ключ шарнірний для круглих шліцьових гайок TOPTUL 13-35мм AEEX1A35
- В наявності
- Код: AEEX1A35
668 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ключ шарнірний для круглих шліцьових гайок серповидний TOPTUL 13-35мм AEEX1A35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 170 мм |
| Максимальний розмір в мм | 35 мм |
| Мінімальний розмір в мм | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Радіусний |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴
