14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81

Штабелер гідравлічний 1.0 т, висота підйому 85-1600мм, вила 1150*330-830мм, PU ролики, під європалет
- В наявності
- Код: HS1016PMEP
41 800 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Штабелер гідравлічний 1.0 т, висота підйому 85-1600мм, віла 1150*330-830мм, PU ролики, під європалети POWERLIFT HS1016PMEP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 230 кг |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 800 ₴
