14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
вверхвниз

Акумуляторний ударний Гайковерт 1/2" 400 Нм, 18 У GEKO G80610
- Немає в наявності
- Код: G80610
4 702 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Акумуляторний ударний Гайковерт 1/2" 400 Нм, 18 У GEKO G80610
Легкий та компактний ударний гайковерт з максимальним обертовим моментом 400 Нм
Технічні характеристики:
- Максимальний крутний момент: 400 Нм
- Квадрат: 1/2"
- Ефективний безщітковий мотор
- Індикатор заряду акумулятора
- Робоча напруга: 18 В
- Літій-іонний акумулятор
- Рахунок ходу: 0 - 3000 / хв
- Швидкість без навантаження: 0 - 2400 / хв
- Матеріал: пластик високої щільності, резина
- Вага 1060 г (без батареї)
Акумулятор не є частиною інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.06 кг |
| Максимальний крутний момент | 400 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 702 ₴







