14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
вверхвниз
з ПДВ/НДС

Візок з інструментом пересувна TOPTUL 7 секцій 211 од. GCAJ0066
- Немає в наявності
- Код: GCAJ0066
73 355 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Візок з інструментом 7 секцій 211 од.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір фасаду | Зелений |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 857 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Матеріал кейса: металевий візок |
| Кількість одиниць | 211 |
| Кількість в наборі інструментів | 211 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 355 ₴

