14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
з ПДВ/НДС

Професійний домкрат підкатний 3т 98-770 мм (8 позиційний, з подвійною помпою) TORIN TZ830027H
- В наявності
- Код: TZ830027H
13 893 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Домкрат підкатний TORIN TZ830027H заввишки 98 мм здатний підіймати та утримувати вагу до 3 тонн на висоту 770 мм.
Домкрат простий і зручний у використанні, має стійку конструкцію й довгу ручку. Домкрат підійде для використання в гаражі, сто, на шиномонтажних станціях, на виробництві тощо.
Він має вагу 31 кг. Наявність подвійної помпи прискорює процес спуску/підіймання й робить конструкцію повністю безвідмовною.
| Вантажопідіймальність: | 3 тонни |
| Висота підхоплення: | 98 мм |
| Висота підйому: | 770 мм |
| Вага: | 31 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 98 мм |
| Висота підйому | 770 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 31 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 893 ₴
