14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
вверхвниз
з ПДВ/НДС

Візок з інструментом 7 секцій, 240 од. TORIN TBR5807A-X
- В наявності
- Код: TBR5807A-X
42 753 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Візок з інструментом 7 секцій, 240 од. TORIN TBR5807A-X
| Кількість ящиків: | 7 |
| Розміри: | 765x465x812 мм |
| Цвет: | Червоний |
| Вага в упаковці: | 54 кг |
| Опора: | З колесами |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 753 ₴








