14037. м. Чернігів, вул. Громадська (вул.Борисенка), 39, Чернігів, Україна
+380 (68) 801-19-81
+380 (93) 801-19-81
+380 (66) 801-19-81
вверхвниз

Перетворювач напруги SINUS 12В/230В 300/600 Вт GEKO G17010
- Немає в наявності
- Код: G17010
3 752 ₴
+380 (68) 801-19-81
Контактна особа
- +380 (93) 801-19-81Контактна особа
- +380 (66) 801-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Перетворювач напруги SINUS 12В/230В 300/600 Вт GEKO G17010
Інвертор є незамінним продуктом у подорожі. Перетворює постійний струм 12 В від акумуляторів і автомобільних установок у змінний струм 230 В.
З його допомогою можна живити електронне обладнання, для якого потрібен блок живлення 230 В.
Пристрій має постійну потужність 300 Вт і прийнятну часову потужність 600 Вт.
До комплекту входить фіксований кабель із вилкою, яка вставляється в гніздо прикурювача.
Характеристики:
Безперервна потужність: 300 Вт
Імпульсна потужність: 600 Вт
Вхідна напруга: 12 В
Вихідна напруга: 230 В
Форма хвилі: чистий синус
Безпека:
- Перед увімкненням зворотної полярності
- Від падіння напруги
- Від перевантаження
- Від короткого замикання
- Від перегрівання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Тип робочої величини | Ток |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 752 ₴









